Plaza Arkadia In Desa Parkcity Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Pangsapuri Plaza Arkadia In Desa Parkcity *
6.0 menyenangkan
3 ulasan

Plaza Arkadia In Desa Parkcity Kuala Lumpur

Plaza Arkadia, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Tetamu dialu-alukan untuk menginap di pangsapuri Plaza Arkadia In Desa Parkcity semasa melawat Kuala Lumpur. Terdapat 1 bilik tidur dan 1 bilik mandi di pangsapuri ini.
Masjid Wilayah Persekutuan berjarak 10 minit pemanduan dan Pusat Membeli-belah 1 Utama berjarak 15 minit pemanduan dari apartmen. Untuk pilihan hidangan yang lebih banyak, terdapat restoran Hinz Cafe dan The Social tersedia dalam jarak 18 minit berjalan kaki dari hotel ini.
Lapangan terbang terdekat ialah Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah, 20 km dari pangsapuri Plaza Arkadia In Desa Parkcity dan stesen bas Villa Manja berjarak 5 minit berjalan kaki.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Penyaman udara
  • Haiwan peliharaan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 20 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 9 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • WiFi percuma
  • Haiwan peliharaan dibenarkan

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Mesin basuh
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Penyaman udara
  • Haiwan peliharaan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 18:00
Daftar keluar: dari 08:00 hingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ra 1 Jul
Kh 2 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur